kam na výlet s dětmi v zimě

Přemýšlíte kam na výlet s dětmi v zimě? Než začnete hledat konkrétní spot, zamysleme se nad tím, na jaké formě odpočinku nám nejvíce záleží. Někteří věří, že si s dětmi odpočinou ve SPA, jiní chtějí tento čas strávit aktivně lyžováním a další objevují dosud neznámá místa a zařízení, která jsou o prázdninách přeplněná a nyní možná zejí prázdnotou.

Tipy kam na výlet s dětmi v zimě

Stále jsou otevřené zoologické zahrady, některé památky, ale také můžete jako tip kam na výlet s dětmi v zimě využít mnoha lyžařská střediska, mnohá muzea a interaktivní výstavy či velké dětské herny.

Našim tipem jsou Rožnovské pivní lázně, kde je velká herna pro děti – Dětské pohádkové lázně. Osobně jsme je navštívili v době, jarních prázdnin. Byli jsme ubytováni na ranči Bučiska, který vřele doporučujeme.

Podívejte se kam na výlet s dětmi v zimě

Další oblíbené místo, kam vyrazit s dětmi v zimě, je aquapark Olešná. Ve vnitřní části je spousta atrakcí pro malé i velké a také mnoho zajímavých míst ke hře a odpočinku. Jednou z výhod je menší počet návštěvníků, který v jiných oblíbených vodních parcích může ztěžovat relaxaci. V místě vás čeká bezplatné parkování, u aquaparku je velký rekreační areál s velkým dětským hřištěm, venkovní posilovnou, dlouhou stezkou pro cyklisty a kolečkové brusle vedoucí kolem vodní nádrže Olešná a několika stravovacími zařízeními. Pokud není sníh, vyžití najdete i tak.

Čtěte také: Cestování se psem

JumpPark Praha

Udělejte si s dětmi výlet do Prahy. Vaše děti prostě srší energií a vy už si s ní nevíte rady? Zveme vás do trampolínového parku v české Praze. Jde o největší takové místo ve střední Evropě. Na 700 m² si můžete vyzkoušet přes 60 trampolín. Po takové zábavě usne bez fňukání i ten největší loupežník. Je však vhodné vědět, že o sobotách a nedělích nemusí být z důvodu velké obsazenosti zařízení povolen vstup dětem do 110 cm.

Centrum vědy iQLandie

Kam na výlet s dětmi v zimě? Nemusí to být jen do hor. iQLANDIA Science Center v Liberci je atraktivním místem pro děti. Zde si můžete téměř vše osahat, vyzkoušet, pozorně prohlédnout a v případě pochybností se zeptat lektorů v modrých tričkách. Cena celodenní vstupenky s možností vstupu do všech expozic pro 2 rodiče a 2 děti je pouze 670 Kč. Toto místo je doporučeno pro každou věkovou skupinu, protože jak nejmladší, tak studenti středních škol se zde mohou hodně naučit zábavnou formou.

468x66 II.
Similar Posts